COURSES

Price for the training including transportation, seasonal fruit and water during your stay in nature, lunch and digital photographs with a GoPro camera.

    • For a group of up to 4 people, total price 150 €
    • For a group of 5 to 8 people, total price 250 €

Price for the training including transportation, water and food for the duration of the stay, tents for two and digital photographs with a GoPro camera.

    • 200 € for a group of up to 4 people, 350 € for a group of 4 to 8 people (one overnight and own sleeping bags, sleeping pads and backpacks)
    • 350 € for a group of up to 4 people, 550 € for a group of 4 to 8 people (one overnight and sleeping bags, sleeping pads and backpacks provided by our team)
    • 300 € for a group of up to 4 people, 450 € for a group of 4 to 8 people (two overnights and own sleeping bags, sleeping pads and backpacks)
    • 500 € for a group of up to 4 people, 650 € for a group of 4 to 8 people (two overnights and sleeping bags, sleeping pads and backpacks provided by our team)

The price of the training depends on the number of hours and the hourly rate per visitor is 10 €. The price for the service includes refreshment with seasonal fruit, water and coffee.

tell me more

Enter your details below and learn about all the adventures we have.



Or call us for more info:

x